Resmi Whatsapp Takip Uygulaması™

Takip etmek istediğiniz telefon numarasını giriniz.


* Bu araç %100 anonimdir. Casusluk yapmak istediğiniz kişi telefon numaranızı asla bilemez.

Uyumlu Platformlar:

ícono android Android ícono phone iPhone ícono mac Mac o Windows ícono winphone Windows Phone

Uygulama Güncellemesi

148.751
TAKİP EDİLEN TOPLAM WHATSAPP HESABI
3.786
BUGÜN TAKİP EDİLEN WHATSAPP HESABI

Kullanıcı Deneyimleri

KULLANICI YORUMLARI

WPTakip Aracını WhatsApp telefon numaralarını gözetlemek için kullanan kullanıcıların deneyimlerinden bazıları. Sizinkini göndermek istiyorsanız iletişim formunu kullanın.

Foto usuario

Hatice A*****

Sonunda whatsApp'ı takip etmek için çalışan bir uygulama buldum bedava olmasıda çok güzel teşekkürler (

Bugün
Foto usuario

Özlem P******

Gerçekten işe yaradı, kocamın telefon numarasını arattım ve tüm WhatsApp mesajlaşmalarına ulaştım canım günahını almışım :)

Bugün
Foto usuario

‎Burak T*****

İlk kez denedim ve gerçekten çok etkileyici Wptakip'e girdim, bütün adımlarıgeçtim, herşeyi indirdim,mesajlaşmalr,fotolar,videolar ohooo

Dün
Foto usuario

Asel M*****

Harika,inanılmaz! Kardeşimin numarasını denedim ve WhatsApp mesajlarına bakabildim, biraz şok oldum ama gelsin sıradakiler :)

Dün

Nasıl Çalışır

WhatsApp'ı WpTakip ile izleme ?

WhatsApp'ı zahmetsizce takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çevrimiçi web sitemizde, WhatsApp'ı anonim olarak ve gözetlemeniz gereken kişinin cep telefonuna fiilen sahip olmadan takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefon numarasını bilmek ve ardından wptakip.com a gidip sohbetler arşivlenmiş olsun ya da olmasın o kişinin tüm sohbetlerini, fotoğraflarını, seslerini, videolarını ve kişilerini indirebilirsiniz. Bu araçla yaptığınız her türlü kullanım sizin sorumluluğunuzdadır ve bu nedenle, diğer insanlarla yaptığınız daha fazla kullanımı desteklemiyoruz. Sistemimiz şunlarla uyumludur: Android, iPhone, Windows veya Mac ve Windows Phone.

Aracı kullanmak için, gözetlemek istediğiniz WhatsApp telefon numarasını (sık sık boşluk veya tire ile girebilirsiniz) "Telefon numarasını buraya yazın" yazan yere girmeniz gerekir. Ardından, telefon numarasının ait olduğu ülkeyi seçmeniz ve ilgili öneki otomatik olarak tanımanız gerekir. Bittiğinde, Doğrulama Adımı'na tıklayın. Bu, yaklaşık 10-15 saniye sürecek olan WhatsApp takip sürecini başlatacaktır. Başka bir şey yapmanıza gerek yok, sistem otomatik olarak çalışacaktır. Bittiğinde, QR kodu doğrulama ekranı 2 saniye süreyle görüntülenir. Geçici QR kodu doğrulandığında (otomatik olarak), işlemin son adımına ulaşacaksınız. Bu adımda, casusluk yapılan WhatsApp'tan elde edilen bilgiler görüntülenecektir: oluşturulan dosyanın adı, dosyanın boyutu, oluşturulma tarihi ve elde edilen bilgiler. Bilgileri içeren dosya otomatik olarak bir indirme sunucusuna yüklenir ve 5 dakika geçerlidir. Zaman aşımı sona ermeden önce harekete geçmeniz ve DOSYALARI İNDİR seçeneğine tıklamanız gerekir, belki de hala kayıtlıysanız indirme sunucusunda bir hesap oluşturmalısınız (ücretsiz) .zip dosyasını cihazınıza indirin (bilgisayar, tablet veya mobil).

Sistemimizle, arkadaşlarınızın sohbeti, sevgisi ve işi üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz. Eşinizden, çocuklarınızdan, patronunuzdan, çalışanlarınızdan vb. WhatsApp'ta da casusluk yapabilirsiniz. Uzmanlara göre bugün, partnerlerin aldatmalarını öğrenmenin en iyi yolu bu. Bu araç, kurbanın sohbet geçmişine WhatsApp'a WPtakip üzerinden erişir, sıkıştırılmış (.zip) bir dosyaya kaydedilen verileri alır ve güvenli bir indirme sunucusuna yükler. Dosyayı elde edilen verilerle indirmek için, sistemimize giren kişinin robot olmadığını doğrulamak için ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Dosya indirildikten sonra, sohbetlere İnternet'e bağlanmanıza gerek kalmadan istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Sistem erişimini geçici QR kodu aracılığıyla doğrudan WhatsApp Web'den gösterin. Bu kodun sohbete erişmek için sınırlı bir süresi vardır, üretim modeli analiz edilerek birkaç kod üretilebilir. Başka bir kişinin WhatsApp'ında casusluk yapma işlemi, diğer kişinin WhatsApp'ta (hayalet modu) casusluk yaptığını bilmeden tamamen görünmez şekilde yapılır. Ek olarak, SHA-256 şifrelemeli bir TLS sertifikamız var, bu nedenle uygulamamızda gerçekleştirilen tüm eylemler tam olarak destekleniyor.

Piyasada başka benzer araçlar da var, ancak bu% 100 çevrimiçi ve doğrudan web.whatsapp.com ile bağlanıyor, kullanıcı verilerine neredeyse anında, herhangi bir program yüklemeden bağlanmayı başarıyor. Bu araç, bilginiz olmadan başka birinin WhatsApp'ını takip etmenizi sağlar. Programlama bilgisine sahip olmak gerekli değildir çünkü bu araç, kullanıcı için sezgisel bir grafik arayüze sahiptir. WhatsApp üzerinde çalışmadıkları için takip yapmanızı önermediğimiz araçlar şunlardır: Master Spy, WhatsApp Spy, WhatsApp Sniffer, Hoverwatch, Spyzie, WhatsDog, Cell Hack, Spy WA vb.

Aracın etkinliği nedeniyle, WhatsApp güvenlik açığını mümkün olan en kısa sürede kapatmak için mümkün olan her şeyi yaptığından, aracın uzun süre kullanılabileceğini garanti edemeyiz. Bu WhatsApp hatası kamuya açıklanmadı ve bu nedenle bundan yararlanmalıyız. WhatsApp'ı güvenle takip etmek için sitemizi kullanmanızı öneririz çünkü en yüksek güvenliğe sahibiz. Birisi onu her kullandığında düzgün çalışmasını sağlamak için aracı haftalık olarak güncelliyoruz.

WPTakip™ Uygulanıyor!

Girdiğiniz Telefon Numarasına Ait Whatsapp Hesabına Erişildi

0%Bitti

Yaklaşık 10-15 saniye içerisinde işlemin tamamen bitmesini bekleyiniz.

  1. Bağlantı kuruluyor WhatsApp Web: web.whatsapp.com
  2. Telefon numarası ilişkilendirmesi yapılıyor.
  3. Web uygulamasında güvenlik açığı kontrolü yapılıyor.
  4. Geçici QR kodunda güvenlik açığı bulundu.
  5. WhatsApp Web ile telefon numarası doğrulaması.
  6. Sohbetler, Fotoğraflar, Sesler, Videolar ve Kişileri Alabilirsiniz.
  7. WhatsApp görüntülendi, WhatsApp Web'e erişildi ...
QR

WhatsApp'ı bilgisayarınızda kullanmak için:

1. Telefonunuzda WhatsApp'ı açın

2. Menüyü açın o Ayarlar ve WhatsApp Web'i seçin

3. Kodu yakalamak için telefonunuzu bu ekrana doğrultun

QR

Whatsapp Dosyaları indirmeye Hazır.

Ícono ZIP
Dosya Adı: wptakip.com_id.zip
Boyut: 48.70MB
Oluşturulma Tarihi:
Erişilen Bilgiler:
- Sohbetler: 129
- Fotoğraflar: 571
- Sesler: 12
- Videolar: 28
- Kişiler: 354
Bot girişlerini engellemek için, aşağıdaki listeden bir teklifi tamamlamanız GEREKLiDiR. Bu sayfanın kilidi otomatik olarak açılır ve dosyalar saniyeler içinde indirilmeye başlar.